09
- Haziran
2017
Posted By : admin
Denizbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Denizbank bir devlet bankası olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılında ise Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresinden bir bankacılık lisansı olarak satın alınmıştır. 2006’da ise Avrupa’nın büyük finans kuruluşlarından biri olan Dexia satın bünyesine almıştır. 28 Eylül 2012’de ise Rusya’da bulunan en büyük banka olan Sberbank çatısı altına girmiş ve faaliyetlerine devam etmiştir. 1 Temmuz 2013 tarihinde Citibank’ın Türkiye’deki bireysel bankacılık bölümünü devralmıştır. Bu sayede bünyesine 600 binden fazla müşteri ve 1400’e yakın çalışan katmıştır. Banka özelleşmesinin ardından ‘hayatsa dönüş’ adında bir program uygulamaya başlamıştır. Bu programla ulaşılmak istenen hedeflerin de hepsine ulaşmıştır. Bankanın toplamda yurtiçinde ve Bahreyn olmak üzere 690 adet şubesi bulunmaktadır. Denizbank AG’nin ise 43 adet şubesi bulunmaktadır. Müşteri sayısı ise günümüzde 9.9 milyonu bulmaktadır.

Bankanın Sunduğu Hizmetler

Denizbank’ın hedefindeki başlıca segmentler; küçük ve orta ölçekli işletmeler, ihracatçılar, perakende müşteriler ve ticari-kurumsal müşterilerdir. Bu bağlamda müşterilerine farklı birçok hizmet sunmaktadırlar. Banka öncelikle kurduğu müşteri hizmetleri birimi ile günün her saatinde müşterilerinin sorun ve sorularına çözüm bulmaktadır. Eğer sizde Denizbank’la ilgili müşteri hizmetlerine bağlanıp bilgi almak isterseniz 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Oluşturduğu internet bankacılığı hizmeti ile müşteriler isterlerse şubeye gitmeden her türlü finansal hizmetini gerçekleştirmektedir. Ayrıca internetten yapılan işlemlerde masraflar düşmektedir. Bu da size ayrı bir kazanç sağlamaktadır. İnternet şubesinden havale, eft, swift vb. İşlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternetten havale yaparsanız ödeyeceğiniz ücret 1.8 TL’dir. Şubeden yapmak istediğinizde bu ücret 24 TL’dir. Swift ücreti ise Bsmw dahil 100 TL’dir. Eft ücretine gelecek olursak, internetten yapacağınız eft ücreti 3.9 TL ‘dir. Bu ücrete Bsmw ‘de dahildir.

Denizbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Denizbank açılış saati sabah 9.00’dur. Akşam mesai bitimi ise 17.00’dır. 12.30 ile 13.30 arasında da öğle tatiline girmektedir. Bu saatlere uygun olarak her işleminizi şubeden gerçekleştirebilirsiniz.

Category:

Bir Cevap Yazın